українська російська англійська
Пенсійній реформі виповнилося два місяці
02.12.2011 | 09:55
Прес-служба Пенсійного фонду

«В Україні немає іншого шляху, аніж зміцнювати страхові засади пенсійного забезпечення», – сказав 1 грудня Голова правління Пенсійного фонду України Б.Зайчук на прес-конференції.

«Нині тільки в Києві майже 200 тис. працюючих отримують офіційну зарплату в межах 600 грн., і з такого заробітку до Пенсійного фонду відраховується по 35,2%. На що ці люди розраховують? Що держава нестиме відповідальність за розмір їхньої пенсії? Саме тут одна з причин наших пенсійних проблем», - зазначив Б.Зайчук.

На прес-конференції було обговорено зміни, що сталися в солідарній пенсійній системі впродовж двох місяців з дня набрання чинності Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України В.Никитенко детально зупинилася на положеннях постанови кабінету Міністрів України № 1210 від 23 листопада 2011 року «Про підвищення рівня пенсійних виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» і відповіла на запитання журналістів.

 

 

версія для друку