українська російська англійська
Ініціатори створення ОСББ вважають себе чинником сталого розвитку України
02.12.2011 | 14:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Ініціатори створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків вважають себе чинником сталого розвитку України. Про це вони заявили під час зустрічі у Львові з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«ОСББ – це один із важливих чинників забезпечення сталого розвитку України. Оскільки, власне, Україна починається з будинку», - сказав один з представників ОСББ Львівщини.

У свою чергу Микола Азаров відзначив, що він нещодавно зустрічався у Києві з представниками ОСББ міст України і саме тому запланував подібну зустріч у Львові. За його словами, проблеми, які піднімались на обох зустрічах, майже однакові, і Уряд докладе максимум зусиль для їх вирішення.

«У мене була зустріч у Києві, і я спеціально запланував відповідну зустріч у Львові. Можу сказати, що проблеми, які піднімались, аналогічні, ми підтримуватимемо створення ОСББ і проблеми, які перед нами озвучили, обов’язково будуть вирішені. Під час зустрічі я сказав, що відчуття господаря, відчуття того, що до цього необхідно ставитися економно, - це найголовніше, що ми підтримуємо у цьому русі», - зазначив Микола Азаров, підкресливши, що держава підтримуватиме та допомагатиме у створенні ОСББ.

 

версія для друку