українська російська англійська
Сергій Тігіпко закликав підприємців до активної участі у формуванні українського інвестиційного клімату
02.12.2011 | 16:02
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Українсько-французька співпраця в економічній сфері має великий потенціал. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час українсько-французького бізнес-форуму в Парижі. Захід був організований «Реформаторським клубом» та MEDEF (Асоціація підприємств Франції) напередодні шостого засідання Спільної українсько-французької міжурядової комісії з питань економічного співробітництва. У ньому взяли участь представники близько 70 французьких та українських компаній, які обговорили актуальні питання ведення бізнесу в Україні, а також можливості реалізації в нашій країні нових інвестиційних проектів.

«Я задоволений рівнем представництва французьких компаній на бізнес-форумі, оскільки вперше французькі підприємці проявили таку зацікавленість у двосторонньому співробітництві. Переконаний, цей форум дасть новий поштовх розвиткові співпраці наших країн в економічній сфері», - заявив Сергій Тігіпко журналістам під час форуму.

Крім того, Віце-прем’єр-міністр розповів учасникам про основні тенденції економічного розвитку України, а також ініціативи Уряду, спрямовані на покращення інвестиційного клімату та умов ведення бізнесу. Зокрема, Сергій Тігіпко запевнив, що найближчим часом буде вирішено питання автоматичного відшкодування ПДВ іноземним компаніям. «У нас близько 70% ПДВ відшкодовується автоматично. Ми активно працюємо над вирішенням проблем, які ще залишились у цій сфері», - зазначив урядовець.

Разом з цим, він наголосив, що головним завданням для Уряду є подолання корупції, яка унеможливлює чесну конкуренцію на українському ринку.

На думку Сергія Тігіпка, створення сприятливих умов для ведення бізнесу – це спільна справа влади та підприємців. «Я закликаю вас до діалогу з владою. Говоріть про проблеми, виносьте їх на обговорення експертів, пропонуйте ваш погляд на те, як їх можна вирішити, зокрема, і через удосконалення законодавства», - наголосив він.

 

версія для друку