українська російська англійська
Сергій Тігіпко назвав перспективні галузі торговельної співпраці з Францією
02.12.2011 | 19:12
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністрa соціальної політики

Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з Францією. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час шостого засідання Спільної українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва.

Зокрема, за словами українського урядовця, хороші перспективи співпраці є у галузі сільського господарства, енергетики, промисловості, транспорту, інфраструктури, туризму та освіти. «Сьогодні ми провели досить результативну роботу. Переконаний, що наше засідання сприятиме розвитку співпраці та розширенню  переліку галузей, де можливе взаємовигідне співробітництво наших країн», - заявив Сергій Тігіпко.

За результатами засідання сторони підписали Заключний протокол комісії, який передбачає поглиблення співробітництва у сфері транспорту, інфраструктури, енергоефективності, охорони здоров’я та освіти. Також було підписано Рамкову угоду про двостороннє співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Об’єднанням суспільного значення Адетеф при Міністерстві економіки, фінансів та промисловості та Міністерстві бюджету, державних рахунків та державної реформи Французької Республіки.

Також під час візиту до Франції Віце-прем’єр-міністр України провів зустріч з Державним секретарем з питань зовнішньої торгівлі Франції П’єром Леллушем. Урядовці висловилися за більш активне залучення представників ділових кіл обох держав до напрацювання механізмів покращення інвестиційного клімату в Україні та удосконалення двостороннього економічного співробітництва.  

 

версія для друку