українська російська англійська
Михайло Єжель: Завдання військових комісаріатів - забезпечити 100-відсоткове комплектування військових частин контрактниками
05.12.2011 | 09:51
Прес-служба Міністерства оборони

Завдання працівників військових комісаріатів, територіальних центрів комплектування, кожного командира на місцяхзабезпечити 100-відсоткове комплектування військових частин контрактниками». На цьому наголосив Міністр оборони України Михайло Єжель в ході спілкування з учасниками відеоконференції «20 річниця Збройних Сил України: від проблем становлення до перспектив розвитку», яка відбулася у Кабінеті Міністрів України.

Відповідаючи на питання одного з військовослужбовців Харківського гарнізону щодо перспектив комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, Михайло Єжель підкреслив, що цей процес залежить в першу чергу від того, які умови служби, побуту та бойового навчання у війську створені для людей, які бажають присвятити себе служінню Батьківщині.

«Рівень комплектування багатьох військових частин військовослужбовцями за контрактом сьогодні не перевищує 30-40 відсотків. Це дуже мало. Разом з тим, в очах контрактників, які сьогодні служать у війську, є блиск – люди хочуть працювати над своїми завданнями», – зауважив він.

За словами Міністра оборони України, керівництво держави, військового відомства робить все можливе для того, щоб забезпечити гідні умови проходження військовими служби.

«Ми робимо все можливе для того, щоб усі розуміливійськовослужбовець служби за контрактом є в першу чергу Людиною, яка формує бойовий розрахунок, висококласним фахівцем. В іншому випадку нам буде дуже важко створити професійну армію», – наголосив Михайло Єжель.

Глава військового відомства звернув увагу на необхідність при відборі кандидатів для проходження військової служби за контрактом виходити не з кількісних, а з якісних показників.

«Наше завданнязалучати до Збройних Сил максимально підготовлених людей, які бажають навчатися військовій справі, формуватися як професіонал. Переконаних в тому, що армія в їхньому життіце назавжди», – підкреслив Міністр оборони України.

 

версія для друку