українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова працівникам і ветеранам органів внутрішніх справ з нагоди професійного свята
20.12.2011 | 08:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні друзі!

 

Від імені Уряду щиро вітаю Вас із Днем міліції та 20-ю річницею її заснування у суверенній Україні.

Працівники органів внутрішніх справ багато роблять для того, щоб у суспільстві панували мир та спокій, щоб інтереси держави та права наших громадян були надійно захищені.

Життєво необхідна, а іноді непомітна для пересічного громадянина робота із запобігання протиправним діям, зокрема у сфері економіки, розкриття та розслідування злочинів, забезпечення громадської безпеки не залишається поза увагою керівництва держави.

Уряд глибоко шанує і цінує Вашу самовіддану працю на благо нашої держави. Велика вдячність за це всім працівникам і ветеранам органів внутрішніх справ.

Упевнений, що напрацьований за 20 років позитивний досвід роботи із захисту прав, свобод, честі і гідності громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, Ваша самовіддана праця сприятимуть виконанню покладених на Міністерство внутрішніх справ завдань, досягненню високих результатів у службовій діяльності і стануть найкращим взірцем служіння Українському народові!

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та нових звершень для добробуту України.

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                                         Микола АЗАРОВ

версія для друку