українська російська англійська
Український бізнес зацікавлений у розширенні присутності на іракському ринку
05.12.2011 | 11:50
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Український бізнес має великий інтерес до отримання нових контрактів від іракського уряду та співпраці з іракськими приватними компаніями. Про це Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив під час зустрічі зі своїм іракським колегою Хошіяром Зеварі, яка відбулася в рамках Міжнародної конференції з питань Афганістану в Бонні.

Керівник українського зовнішньополітичного відомства відзначив, що в контексті посилення економічної складової в діяльності вітчизняної дипломатії, зокрема, в рамках роботи з Радою експортерів при МЗС України, чітко окреслився інтерес українських підприємств до присутності на ринку Іраку.

Х.Зеварі, у свою чергу, відзначив, що офіційний Багдад у цілому задоволений співпрацею з українськими постачальниками високотехнологічної продукції та зацікавлений у розширенні такого партнерства. Глава МЗС Іраку подякував за підтримку Україною його держави у важкі для неї часи. Міністри закордонних справ також обговорили перспективи активізації політичного діалогу.

 

версія для друку