українська російська англійська
Прем'єр-міністр відвідав одну з прийомних сімей Києва
05.12.2011 | 15:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров відвідав одну з прийомних сімей м. Києва, в яких батьки виховують 8 дітей: чотирьох біологічних та чотирьох прийомних.

Глава Уряду нагадав, що нещодавно він відвідав дитячий садок, інтернат для дітей з особливими потребами і ось тепер прийомну родину.

За словами Миколи Азарова, діти, які проживають у прийомних та багатодітних родинах, є більш соціально адаптованими, прийомні батьки відповідальніше ставляться до виховання та навчання дітей, а також стосунки у сім’ї мають більш довірливий характер. Тому Уряд  наряду з підтримкою існуючих  дитячих будинків сприятиме розвитку прийомних родин.

 «Перед нами стоїть велика проблема: що необхідно зробити для того, аби в наступному році значно покращити ставлення до багатодітних родин, повністю вирішити питання забезпечення дитячими садками, вивчити проблеми, які в нас є з вихованням дітей», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що у 2012 році в Уряду буде більше фінансових можливостей для підвищення соціального захисту дітей та вразливих категорій населення. Головним завданням, за його словами, ефективно розподілити кошти.

Микола Азаров подарував родині пральну та швейну машини.

 

версія для друку