українська російська англійська
Микола Азаров доручив вирішити проблеми відпочинку дітей з багатодітних родин
05.12.2011 | 18:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив вирішити проблеми розвиваючого відпочинку для дітей з багатодітних і прийомних родин, а також проблему психологічної та фізичної реабілітації батьків з багатодітних родин. Відповідне доручення він дав під час спілкування у понеділок із батьками однієї з багатодітних родин Києва.

Під час спілкування з Главою Уряду батьки зазначили, що процес виховання дітей у багатодітній родині досить складний, і на батьків випадає значне психологічне та фізичне навантаження. У цьому зв'язку вони запропонували раз на рік дати їм змогу також відпочивати.

"Якщо ви хочете відпочити разом із дітьми - немає проблем. Вам виділять кошти, оплатять, наприклад, будинок у Карпатах, і ви зможете відпочити", - зазначив Микола Азаров.

Він додав, що батькам спільно з Міносвіти необхідно напрацювати пропозиції щодо такого відпочинку. Можливо, організувати такий відпочинок із залученням громадських організацій та волонтерів. "Напрацьовуйте пропозиції. Ми їх розглянемо", - сказав Прем'єр.

 

версія для друку