українська російська англійська
Держземагентство України вивчатиме американський досвід боротьби з корупцією
06.12.2011 | 13:13
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

«Філософія боротьби з корупцією полягає не в тому, щоб ув’язнити чиновника, якого впіймали на хабарі, а в тому, щоб запобігти виникненню корупційних схем, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Тимченко на зустрічі з керівником проекту боротьби з корупцією Департаменту юстиції США Джоном Енгстромом. – Саме автоматизація усіх процесів реєстрації земельних ділянок зведе до мінімуму спілкування чиновника і громадянина, мінімізуючи ризики корупційних діянь».

У ході зустрічі керівник  земельного відомства докладно розповів про заходи, які проводить Держземагентство України для виявлення та запобігання проявам корупції у земельній сфері: проведення внутрішніх розслідувань, реагування на скарги, що надходять на «гарячу лінію», робота комісії із забезпечення громадського контролю діяльності територіальних органів земельних ресурсів України з питань ліквідації затримок реєстрації та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки, оптимізації інших реєстраційних дій тощо.

Голова Держземагентства високо оцінив досвід американських колег із процедурних питань проведення внутрішніх розслідувань та виявлення корупційних дій, який, безумовно, заслуговує на увагу та ретельне вивчення.

Сторони домовилися підготувати найближчим часом перелік питань для проведення навчання працівників, які займаються питаннями запобігання та боротьби з корупцією як у центральному апараті Держземагентства України, так і в регіонах. Згідно із визначеною тематикою американські фахівці проведуть відповідні тренінги.

 

версія для друку