українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Україна рухається в Євросоюз
06.12.2011 | 16:48
Прес-служба Міністерства соціальної політики

  Підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом принесе більшу користь Україні в середньостроковій перспективі, ніж вступ до Митного союзу. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко під час конференції Inside Ukraine 6 грудня в Лондоні. За його словами, Україна хотіла б парафувати цю угоду під час саміту в Києві 19 грудня.

  «Думаю, що угода буде парафована 19 грудня в Києві, і це буде свідчити про те, що Україна рухається в ЄС», - зазначив урядовець.

   Сергій Тігіпко також зазначив, що Уряд України зараз зосереджений на трьох основних напрямах для зміцнення економіки: стабілізація банківської системи, збалансування державного бюджету та створення сприятливого інвестиційного клімату із залученням до пошуку рішень представників бізнесу.

   «Зараз дефіцит держбюджету зменшено до 3,5% з 15-ти. Нам вдалося досить швидко стабілізувати банківську систему, двічі були проведені стрес-тести. Влада відкрита для співпраці з бізнесом. Я думаю, ми зможемо підготувати все, щоб завершити переговори з ЄС та підготувати угоду про асоціацію до підписання», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку