українська російська англійська
Микола Азаров візьме на особистий контроль вирішення проблем дітей-сиріт
06.12.2011 | 18:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров візьме на особистий контроль вирішення проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це він заявив у вівторок під час зустрічі у Києві з представниками громадських організацій, що працюють у сфері материнства і дитинства.

готовий узяти на особистий контроль цю проблему. Вона надзвичайно важлива, ми її прекрасно розуміємо. Не завжди у нас вистачає фінансових ресурсів, але ми будемо їх перенаправляти з інших напрямків на вирішення проблем дітей-сиріт", - сказав Глава Уряду.

Серед нагальних питань Прем'єр-міністр назвав, зокрема, забезпечення житлом дітей-сиріт після досягнення ними повноліття. Він поінформував, що для вирішення цієї проблеми вчора доручив розробити відповідну програму.

Також глава Уряду доручив створити державно-громадську робочу групу для негайної інспекції дитячих будинків та інтернатів, оскільки громадські активісти повідомляють про численні факти знущань над дітьми, примушення до праці, порушень санітарно-гігієничних норм і крадіжок державних коштів, виділених на утримання сиріт. «Ми немало витрачаємо коштів платників податків на утримання сиротинці, і тому жорстко спитаємо за їх використання», - запевнив Прем’єр-міністр.

Водночас Микола Азаров підкреслив, що Уряд максимально підтримуватиме родини, які всиновлюватимуть дітей.

За його словами, 2011 рік був досить непростим для економіки України. Водночас у поточному році декілька разів підвищувалися соціальні виплати. Така ж політика буде продовжена і наступного року, запевнив Прем'єр-міністр.

"Питання захисту дітей, надання соціальної допомоги для нас є надзвичайно важливими й чутливими. Ми політику державної підтримки продовжимо і наступного року", - підсумував Глава Уряду.

 

 

версія для друку