українська російська англійська
Микола Азаров попросив представника прокуратури розібратися у справі зухвалих порушень закону про дитяче харчування
07.12.2011 | 14:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров звернувся до представника прокуратури, який бере участь у засіданні Уряду, взяти на особистий контроль ситуацію щодо діяльності чиновників на місцях з приводу порушень забезпечення дитячого харчування. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України.

За словами Миколи Азарова, тривають ініційовані Урядом перевірки якості дитячого харчування, але, на превеликий жаль, кричущих випадків порушень маса.

Зокрема, за повідомленням  Глави Уряду, у Федосії протягом всього 2011 року ТОВ «ВКП Далі лтд.» постачало до дитячих садків недоброякісні продукти, які не відповідають жодним стандартам. «І до перевірки на вимогу громадян  нікому ні в міській владі, ні в управлінні освіти не було до цього діла! І працюють всі чиновники до цієї пори. Я вважаю, що чиновники, причетні до цього, вже сьогодні мають вилетіти з крісел і відповідати за кримінальним законом», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, за його словами, Держспоживінспекція продовжує перевірки якості продуктів харчування. «Ми видаємо приписи про припинення виробництва на  підприємствах, які порушують норми якості продуктів харчування, особливо дитячого харчування, а громадські активісти з’ясовують, що буцімто зупинене виробництво спокійно собі працює і далі. До чого ми дійшли, що ні совість, ні приписи уповноважених органів не зупиняють ділків!», - наголосив Прем’єр-міністр.

При цьому він звернувся до представника прокуратури, який бере участь у засіданні Уряду, «звернути увагу на зухвале порушення закону і взяти цей виклик державі на особистий контроль».

Микола Азаров нагадав, що наступного тижня Уряд має розглянути пропозиції щодо вдосконалення законодавства, більш жорстких норм, які дозволять безумовно припиняти виробництво неякісних і небезпечних продуктів харчування.

 

версія для друку