українська російська англійська
Україна зацікавлена у покращенні позицій у рейтингу "Ведення бізнесу"
07.12.2011 | 15:47
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна зацікавлена у покращенні своїх позицій у рейтингу «Ведення бізнесу», підготовленому Світовим банком та Міжнародною фінансовою корпорацією. Про це заявив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров під час зустрічі з Головою регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні Руфатом Алімардановим та керівником діяльності IFC в Україні Оленою Волошиною.

Володимир Бандуров зазначив, що на сьогодні розроблено низку регуляторних актів, спрямованих на спрощення ведення бізнесу в Україні, більшість з яких набуває чинності з початку 2012 року. Він також додав, що для України було б корисно отримати консультацій IFC з цього питання. «Ми готуємося до позитивної оцінки у наступному році», – наголосив заступник Міністра.

У свою чергу Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні Руфат Алімарданов зазначив, що є група, яка займається консультуванням країн, зацікавлених у покращенні позицій у рейтингу. «Ми побачили, що є зацікавленість українського Уряду, тому ми організували першу зустріч, яка буде проведена наступного тижня у будівлі Світового банку у форматі телемосту», - наголосив він.

Володимир Бандуров зазначив, що Уряд зацікавлений у тому, щоб портфель IFC в Україні розширявся.

Водночас Руфат Алімарданов зазначив, що інвестиційно привабливими для корпорації є агробізнес, підтримка фінансового сектору та підвищення енергоефективності.

Крім того, під час зустрічі сторони домовилися розробити міжнародну угоду про співробітництво між Україною та Міжнародною фінансовою корпорацією.

 

версія для друку