українська російська англійська
Володимир Козак: Укрзалізниця виконує доручення Уряду із забезпечення святкових перевезень
07.12.2011 | 16:47
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

«Укрзалізниця виконує доручення Уряду зі забезпечення святкових перевезень залізничним транспортом і перевезе усіх пасажирів», - про це повідомив Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак під час брифінгу у Прес-центрі Кабінету Міністрів України 7 грудня 2011 року. Від очільника галузі стало відомо, що, станом на сьогоднішній день призначено 20 додаткових поїздів, з них 11 - у західному напрямку, також додано 17 комфортабельних поїздів в основному це напрямку з Києва в Коростень, Конотоп, Вінниця, Шепетівка, Шостка й інші. Також сім поїздів, що ходили через добу будуть ходити щодня, що дасть можливість вивести більшу кількість пасажирів.

«На сьогодні, є проблема вивозу пасажирів на Ужгород і Івано-Франківськ, тому на даних напрямках будуть призначені додаткові поїзда. Передбачається призначити на Ужгород ще два поїзди, також розглянемо можливість призначення на Івано-Франківськ та Львів. Щоденно, о 8:30, я особисто перевіряю наявність місць, і за результатами цього аналізу ми вчасно вживаємо необхідних заходів для того щоб вивести пасажирів», - розповів Володимир Козак.

Також він зазначив, що у пікові дні, а це 29, 30 грудня з Києва буде відправлятися близько 130 пасажирських поїздів, або близько 100 тис. пасажирів, що складає практично максимальну потужність київського вузла.

Крім того, головний залізничник України зазначив, що призначення додаткових поїздів для галузі є вкрай збитковим. «Що таке для залізниць призначення додаткових поїздів? Особливістю є те, що поїзд працюватиме тільки три дні, але для цього необхідно взяти вагони з відстою, відремонтувати та екіпірувати їх, залучити додаткову кількість провідників, машиністів, ремонтників. Наприклад, один рейс Київ-Ужгород приносить залізницям збитку 89,5 тис. грн, Київ – Сімферополь -  82 тис. грн, Київ – Донецьк  -   142 тис. грн.

Але не дивлячись не це, ми розуміємо свою соціальну відповідальність у перевезенні населення і виконуємо завдання уряду, щоб у повній мірі задовольнити попит. Хотілося б вірити, що й інші транспортні галузі зроблять свій внесок у питанні забезпечення масових сезонних перевезень громадян», - зазначив Володимир Козак.

версія для друку