українська російська англійська
Мінекономрозвитку приділяє підвищену увагу розвитку українсько-пакистанського торговельно-економічного співробітництва
08.12.2011 | 11:54
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Україна та Пакистан розглянули ряд проектів, спрямованих на поглиблення двосторонньої співпраці, у ході зустрічі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимира Бандурова з делегацією Пакистану на чолі з Головою Адміністрації розвитку торгівлі Ісламської Республіки Пакистан Таріком Ікбалом Пурі.

Під час зустрічі сторони розглянули питання створення Міжурядової українсько-пакистанської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, участь українських підприємств у реалізації інфраструктурних та енергетичних проектів у Пакистані, що реалізуються у рамках реформ у цій країні.

Заступник Міністра зазначив, що Україна зацікавлена активізувати співпрацю з Пакистаном у різних галузях економіки, зокрема, у промисловості, металургії, сільському господарстві, машинобудуванні, авіакосмічній та транспортній галузях.

У свою чергу пакистанська сторона запросила представників України до участі у міжнародному бізнес-заході, що відбудеться у Пакистані у 2012 році, та висловила ряд пропозицій щодо збільшення експорту українських товарів.

Володимир Бандуров зазначив, що Мінекономрозвитку приділяє підвищену увагу розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами Південно-Східної Азії, у тому числі і з Ісламською Республікою Пакистан.

«Україна завжди була і надалі залишатиметься відкритим, прогнозованим і надійним партнером для Ісламської Республіки Пакистан і готова розглядати пропозиції, програми і проекти пакистанської сторони, спрямовані на поглиблення нашого спільного співробітництва, яке має великі перспективи і потенціал», - наголосив Володимир Бандуров.

 

версія для друку