українська російська англійська
Україна та Ліван зацікавлені у розвитку енергетичної сфери
08.12.2011 | 15:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Ліван зацікавлені у розвитку енергетичної сфери. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров  після зустрічі з Прем’єр-міністром Лівану Наджибом Мікаті.

Микола Азаров повідомив, що сторони досягли домовленості про відвідання Міністром енергетики Лівану найближчим часом України для ознайомлення з вітчизняним досвідом у галузі будівництва невеликих гідроелектростанцій, можливості розвитку вітрової енергетики, будівництва сонячних електростанцій.

«Ми домовилися, що Міністр енергетики найближчим часом відвідає Україну, щоб ознайомитися з досвідом України угалузі будівництва невеликих гідроелектростанцій, можливості розвитку вітрової енергетики, будівництва сонячних електростанцій», - сказав Глава українського Уряду.

Микола Азаров подякував Прем’єр-міністру Лівану Наджибу Мікаті за можливість відвідати Ліван, підкресливши, що це перший візит Прем’єр-міністра України у Ліванську Республіку за всю історію двосторонніх відносин.

Глава Уряду України повідомив, що в ході зустрічі з Прем’єр-міністром Лівану Наджибом Мікаті детально обговорено питання співробітництва у сфері сільського господарства, транспорту, культури, банківської сфери, зокрема можливості відкриття ліванських банків в Україні, а також питання правової бази. «Зрозуміло, що розвиток економічного, культурного співробітництва має базуватися на міцному фундаменті правових відносин, - зазначив Микола Азаров. - Ми намітили цілий ряд документів у цій сфері, робота над якими найближчим часом має завершитися».

За повідомленням Прем’єр-міністра Лівану Наджиба Мікаті, глави урядів відзначили важливість роботи міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва та вирішили, що профільні міністри обох країн повинні вести постійний діалог.

Прем’єр-міністр Лівану наголосив на плідних переговорах, підкресливши, що обговорено питання співробітництва у різних сферах.

«З усіх питань я відзначив намір ліванської сторони поглиблювати і розвивати співробітництво», - заявив Микола Азаров.

версія для друку