українська російська англійська
Привітання Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва з нагоди Міжнародного дня прав людини
10.12.2011 | 09:10
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Шановні друзі!

 

Від імені Уряду щиро вітаю Вас з Міжнародним днем прав людини,

який відзначається у всьому світі з нагоди ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини – першого міжнародного документа, що задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

Дотримання гарантованих Конституцією України прав і свобод людини є визначальною ознакою подальшого розвитку нашої держави, виконання нею своїх соціальних зобов’язань.

За роки незалежності Україна впевнено та неухильно наближається

до рівня міжнародних стандартів як законодавчого, так і практичного забезпечення прав наших співвітчизників. Це є одним із базових пріоритетів державної політики.

Інститути державної влади, громадські та правозахисні організації спільними зусиллями реалізують завдання, пов’язані із становленням її як правової держави, подальшим утвердженням принципу верховенства права, демократизму та гуманізму. 

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добра і миру, творчого натхнення в роботі на благо України та українського народу!

 

 

Перший віце-прем’єр-міністр України –

Міністр економічного розвитку і торгівлі                                      Андрій КЛЮЄВ

версія для друку