українська російська англійська
У МОНмолодьспорт визначили понад 10 пріоритетних напрямів діяльності на наступний рік
09.12.2011 | 12:08
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Щоденно під головуванням заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Бориса Жебровського за участю керівників Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводяться наради з директорами (ректорами) обласних інститутів післядипломної освіти з питань організації та планування роботи на 2012 рік.

Під час засідань визначено понад 10 пріоритетних напрямів діяльності на наступний рік. Серед них: підготовка та підвищення кваліфікації педагогів, проведення конференцій та семінарів, методична та дослідно-експериментальна робота, розвиток дистанційної форми навчання у системі підвищення кваліфікації, оптимізація планів роботи ОІППО за рахунок скорочення застарілих форм роботи та тематики.

Зокрема, йшлося про започаткування творчих майстерень, у яких найкращі вчителі не лише навчатимуть колег, а й створюватимуть нові зразки сучасних програм, підручників та посібників.

Найбільш актуальними під час зустрічей стали питання реалізації Державної цільової програми «Сто відсотків» на період до 2015 року та формування базових навичок комунікаційно-інформаційних технологій (ІКТ-компетенцій) вчителів. На думку Бориса Жебровського, керівники закладів післядипломної педагогічної освіти мають задіяти не лише власні можливості, а й ресурси вищих навчальних закладів, які мають у структурі профільні кафедри інформаційно-комунікаційного спрямування. Як приклад:  досвід Сумського державного університету, на базі якого на кафедрі комп’ютерних наук проводяться тренінги для педагогів. Також розглядалися можливості залучення до проведення відповідних тренінгів вчителів інформатики, і навіть старшокласників, які добре володіють комп’ютером.

 

версія для друку