українська російська англійська
Ігор Калєтнік: За 11 місяців цього року товарообіг між Україною та СНД склав 59 млрд. доларів
09.12.2011 | 15:39
Прес-служба Державної митної служби

Зустріч глав митних служб країн-учасниць СНД відбулася в Астані. Засідання Рад керівників митних служб проводяться двічі на рік з метою розгляду та прийняття рішень з актуальних питань міжнародного, регіонального співробітництва у сфері митної справи.

У рамках 54-ї зустрічі в Астані обговорювалися питання, що стосуються підготовки кадрів, інформаційної взаємодії, а також співробітництва при контролі реекспорту товарів і справлянні митних платежів, здійснення пост-аудит-контролю, формування статистики, ведення товарної номенклатури.

Українська делегація на чолі з головою Держмитслужби Ігорем Калєтніком також взяла участь у двосторонніх зустрічах з керівниками митних відомств Молдови, Росії, Білорусі та Киргизії.

«Формат СНД залишається для нас дуже важливим. Про це свідчить позитивна динаміка товарообігу між Україною та СНД. За 11 місяців цього року він склав 59 млрд. доларів – на 51 відсоток більше, ніж за аналогічний період 2010. Це результат, який свідчить про те, що бізнес наших країн відчув спрощення митних процедур. І співпраця між митними відомствами СНД є ефективною» - відзначив Ігор Калєтнік.

 

 

версія для друку