українська російська англійська
Микола Азаров: Україна та Чорногорія мають хороші перспективи подальшого співробітництва
09.12.2011 | 16:01
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Чорногорія мають хороші перспективи подальшого співробітництва. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу за результатами зустрічі з Прем’єр-міністром Чорногорії Ігорем Лукшічем.

«Відносини між Україною та Чорногорією є дружніми, і мають хороші перспективи подальшого співробітництва у всіх сферах: економічній, торговельній, культурній», - наголосив Глава Уряду.

Микола Азаров відзначив, що за останні два тижні між країнами підписано низку важливих документів, які визначають характер двосторонніх відносин. Це, насамперед, договір про зону вільної торгівлі. «Мені приємно відзначити, що Прем’єр-міністр підтвердив намір Чорногорії до кінця року ратифікувати цей договір», - зазначив Микола Азаров. За його словами, Україна також підписала Протокол за результатами переговорів про вступ Чорногорії у СОТ: «Це відкрило Чорногорії зелене світло для вступу в дану організацію».

Також Микола Азаров підкреслив, що перебуває під великим враженням  від відкриття пам’ятника видатному українському поету Тарасу Шевченку  у міському парку «Крушевац» міста Подгориця у Чорногорії.  Прем’єр-міністр України зазначив, що відчув неабиякий «підйом від такого дружнього кроку». Глава Уряду України повідомив, що з нетерпінням очікує відкриття пам’ятника в Києві видатному державному діячеві Чорногорії Петру Негошу, на яке він запросив Президента  Чорногорії Ф. Вуяновіча,  Прем’єр-міністра Чорногорії І. Лукшіча,  Голову Скупщини Чорногорії Р. Крівокапіча

 

версія для друку