українська російська англійська
Микола Азаров: Україна готова запропонувати Чорногорії вирішити проблему електроенергетики на конкурентних умовах
09.12.2011 | 17:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна готова запропонувати Чорногорії вирішити проблему електроенергетики на конкурентних умовах. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу за результатами зустрічі з Прем’єр-міністром Чорногорії Ігорем Лукшічем.

«Україна готова запропонувати абсолютно конкурентні умови, вигідні для Чорногорії», - повідомив Микола Азаров, підкресливши, що Україна має значний потенціал у сфері енергетичного машинобудування та повний комплекс того, що необхідно для вирішення питань енергетичної безпеки: починаючи від проектування, виробництва, а також встановлення гідроелектростанцій, теплових електростанцій, вітрових електростанцій і сонячних батарей. «Підкреслюю, широкий спектр: виробництво, наладка,  будівництво енергетичних мереж», - наголосив Глава Уряду України.

Микола Азаров зазначив, що Прем’єр-міністр Чорногорії прийняв пропозицію «попрацювати і вивчити цю тему достатньо детально».

Також на брифінгу Микола Азаров підкреслив, що перебуває під великим враженням  від відкриття сьогодні пам’ятника видатному українському поету Тарасу Шевченку  у міському парку «Крушевац» міста Подгориця у Чорногорії.  Прем’єр-міністр України зазначив, що відчув неабиякий «підйом від такого дружнього кроку». Глава Уряду України повідомив, що з нетерпінням очікує відкриття пам’ятника в Києві видатному державному діячеві Чорногорії Петру Негошу, на яке він запросив Президента  Чорногорії Ф. Вуяновіча,  Прем’єр-міністра Чорногорії І. Лукшіча,  Голову Скупщини Чорногорії Р. Крівокапіча.

 

версія для друку