українська російська англійська
Україна та Чорногорія створять спільну групу з торговельно-економічного співробітництва
09.12.2011 | 17:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Глави Урядів України та Чорногорії  домовились про створення спільної українсько-чорногорської групи з торговельно-економічного співробітництва. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Чорногорії Ігорем Лукшічем.

«Ділові кола наших країн зацікавлені не тільки у збільшенні обсягів товарообміну, але і в реалізації спільних проектів у галузі дорожнього будівництва, енергетики, виробництва продуктів харчування, участі у процесах приватизації», -  повідомив Микола Азаров.

Також Микола Азаров під час брифінгу за результатами візиту до Чорногорії підкреслив, що перебуває під великим враженням  від відкриття сьогодні  пам’ятника видатному українському поету Тарасу Шевченку  у міському парку «Крушевац» міста Подгориця у Чорногорії.  Прем’єр-міністр України зазначив, що відчув неабиякий «підйом від такого дружнього кроку» з боку Чорногорії. Глава Уряду України повідомив, що з нетерпінням очікує відкриття пам’ятника в Києві видатному державному діячеві Чорногорії Петру Негошу, на яке він запросив Президента  Чорногорії Ф. Вуяновіча,  Прем’єр-міністра Чорногорії І. Лукшіча,  Голову Скупщини Чорногорії Р. Крівокапіча

 

версія для друку