українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Україні потрібен досвід Естонії для реформування економіки
09.12.2011 | 21:11
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра- Міністра соціальної політики

Для України цікавим буде досвід Естонії  щодо створення другого рівня системи пенсійного забезпечення, дерегуляції економічної діяльності та створення системи електронного урядування.  Про це Віце-прем’єр-міністр- Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив на засіданні спільної українсько-естонської міжурядової комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва 9 грудня в Києві.

«В процесі реформування країни для нас дуже корисний естонський досвід», - підкреслив Сергій Тігіпко.

У свою чергу Міністр економіки та комунікації Естонії Юхан Партс зазначив, що Естонія зацікавлена в розвитку співробітництва з Україною.  «Звичайно, передусім нас цікавить економіка, але разом з тим ми не хочемо зациклюватись лише на проблемах господарства. Ми зацікавлені в розвитку наукового, технічного та культурного співробітництва», - заявив Юхан Партс

Сергій Тігіпко підкреслив, що Україна і Естонія мають значні, але поки що нереалізовані можливості для  розвитку економічного, наукового, та культурного співробітництва.

«Ми повинні активніше переймати досвід Естонії з модернізації економіки і водночас переходити на більш тісний і продуктивний рівень співпраці», - підкреслив Сергій Тігіпко.

версія для друку