українська російська англійська
Уряд на наступному тижні передасть до парламенту проект державного бюджету
13.12.2011 | 16:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На наступному тижні Уряд передасть на розгляд Верховної Ради змінений проект державного бюджету на 2012 рік. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на брифінгу.

«Уряд зараз працює над бюджетом. Я думаю, що до понеділка ми бюджет розглянемо, і на наступному тижні представимо його на розгляд Верховної Ради», - підкреслив Прем’єр-міністр. При цьому він підкреслив, що тривають переговори з Російською Федерацією щодо газових контрактів 2009 року, але затягувати з прийняттям державного бюджету нерозсудливо.

«Зараз Міністр енергетики та вугільної промисловості перебуває на переговорах у Москві, але нам з прийняттям бюджету уже відтягувати не можна, наступний тиждень – останній сесійний тиждень. Нам потрібно приймати бюджет, оскільки від прийняття державного бюджету залежить прийняття всіх місцевих бюджетів, тому нам бюджет необхідно прийняти до нового року», - зазначив Микола Азаров. Він підкреслив, що бюджет повинен бути реалістичним. «А це означає, якщо нам буде потрібно платити 400 доларів за газ, значить ми їх платитимемо. У нас немає іншого виходу. А це означає, що ми абсолютно всі розрахунки повинні закласти на той прагматичний варіант бюджету», - зауважив Глава Уряду.

При цьому він підкреслив, що після перегляду газових контрактів 2009 року Міністерство фінансів та Міністерство економічного розвитку і торгівлі переглянуть усі показники держбюджету та внесуть відповідні зміни на розгляд парламенту.

 

версія для друку