українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Україна використає досвід Німеччини для боротьби з кризою
13.12.2011 | 20:22
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України - Міністра соціальної політики

Україна та Німеччина мають значні можливості для  розвитку економічного, наукового та культурного співробітництва. Про це Віце-прем’єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив сьогодні під час  засідання в Києві спільної українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва.   

 «Німеччина – наш найбільший торгівельний партнер в Європейському Союзі. Ми бачимо великі перспективи для розвитку співробітництва», - наголосив урядовець.  

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що головними пріоритетами українського Уряду є покращення інвестиційного клімату, а також збалансування державних фінансів, розширення ринків збуту української продукції, стабілізація банківської системи, реформування енергетичного сектору, зокремапідвищення енергоефективності українських підприємств та житлово-комунальної галузі. Сергій Тігіпко також додав, що Україна зацікавлена у використанні німецького досвіду боротьби з кризою.

Зі свого боку Штефан Капферер, штаб-секретар федерального Міністерства економіки і технологій ФРН, голова німецької частини групи високого рівня, зазначив, що німецькі інвестори   позитивно оцінюють зусилля Уряду з реформування економіки. «Проте для нас дуже важливо, щоб ті рішення, які ухвалюються, були реалізовані на практиці», - сказав Штефан Капферер.

версія для друку