українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд і надалі забезпечуватиме належні умови життя людей, які виявили самовідданість і вірність обов'язку
14.12.2011 | 10:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату

Уряд і надалі забезпечуватиме належні умови життя людей, які виявили самовідданість і вірність обов’язку. У цьому запевнив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів, повідомивши про вшанування керівниками Уряду сьогодні пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, «які ціною власного життя врятували народи світу від найстрашнішої катастрофи в новітній історії».

«Подвиг цей незабутній і священний для нас і для наступних поколінь», - зазначив Микола Азаров, наголосивши, що «Уряд і надалі буде докладати максимум зусиль, щоб забезпечити належні умови життя людей, які виявили самовідданість і вірність обов’язку». «Ці люди повинні відчувати постійну турботу і захист з боку держави. І це можливо зробити, якщо економіка країни і надалі буде зростати», - додав Прем’єр-міністр.

При цьому він підкреслив, що Уряд вперше за історію незалежності практично взявся за системне вирішення проблем чорнобильців, підвищивши більше як вдвічі розмір пенсій людям, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії. «Не на відсотки, а в рази підвищено! І це ми зробили в скрутній економічній ситуації як в країні, так і в світі», - відзначив Микола Азаров.

 

версія для друку