українська російська англійська
Уряд посилить відповідальність виробників і продавців за якість продукції
14.12.2011 | 11:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд твердо налаштований посилити відповідальність виробників і продавців за якість продукції. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 14 грудня.

Зокрема, Микола Азаров повідомив, що пропонується суттєво збільшити суми штрафних санкцій, запровадити обов’язок власним коштом вилучати неякісні товари з ринку, компенсувати шкоду, заподіяну споживачам, а також дозволити Держспоживінспекції без попередження проводити перевірки підприємств, що продають товари або надають послуги дитячого асортименту. Взагалі за новим законом «Про захист прав споживачів» ніяких попереджень «за десять днів, аби все встигли поховати і замаскувати», не буде.

«Перевірки будуть раптовими і принциповими, - наголосив Микола Азаров. - Разом з громадськими активістами ми покладемо край безкарному шахрайству».

При цьому він підкреслив, що «там, де йдеться про здоров’я і безпеку людей, дерегуляція закінчується: компромісів не буде».

«Ми вже посилили ринковий контроль і вдосконалюємо механізми перевірок на ринку», - зазначив Глава Уряду, додавши, що «тільки адміністративних важелів мало».

«Тому Уряд активно співпрацює в цій сфері з громадськими організаціями і виробниками, і постійно має з ними зворотний зв'язок», - сказав Микола Азаров.

версія для друку