українська російська англійська
У засіданні Уряду беруть участь представники ОСББ
14.12.2011 | 12:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На сьогоднішнє засідання Уряду запрошені представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щоб розглянули пропозиції щодо врегулювання проблемних питань, які виникають у процесі створення об’єднань і їх діяльності. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на початку засідання Кабінету Міністрів України 14 грудня.

На сьогодні житловий фонд України складає понад 1 млрд. кв. метрів. В приватній власності знаходиться близько 92% житла. При цьому дві третини житлового фонду країни складають будинки, побудовані до 70-х років минулого століття.

Власники житла беруть на себе відповідальність за його утримання та експлуатацію і створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Станом на 1 листопада 2011 р. в державі вже функціонує 13 817 об’єднань.

«Такий підхід треба не тільки вітати, а й забезпечувати необхідною нормативною базою, створенням конкурентних ринкових умов для надання послуг, відповідною технологічною базою тощо», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, сьогодні на засіданні Уряду буде обговорено шляхи вирішення питань, пов’язаних з діяльністю ОСББ.

Зокрема, Микола Азаров повідомив, що в порядку денному також питання про створення Національної ради з питань функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків - як постійного консультативного урядово-громадського органу.

 

версія для друку