українська російська англійська
Микола Азаров наголошує: про економічні можливості України за кордоном мають знати більше
14.12.2011 | 12:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством закордонних справ підготувати на початку наступного року розширену нараду з питань активізації зовнішніх торгово-економічних відносин.

Відповідне доручення, за словами Миколи Азарова, зумовлене тим, що  «зовнішньоторгівельний баланс Україна повинна покращувати з двох боків: заміщувати імпорт і нарощувати експорт».

Водночас Глава Уряду наголосив, що за кордоном не знають про можливості бізнесу в Україні та експортний потенціал вітчизняної економіки, зокрема через недостатню роботу з просування інформації. Такі висновки Микола Азаров зробив за результатами офіційних візитів до Лівану та Чорногорії, коли «і для ліванців, і для чорногорців було відкриттям, що Україна виробляє електричні машини і енергетичне обладнання для електростанцій всіх типів: від атомних до сонячних», потреби в яких обидві країни мають.

Глава Уряду також відзначив, що не пішла на користь справі  реорганізація торгівельно-економічних місій. Окремі посольства України не організували, не ініціювали жодного бізнес-форуму. «Так вести справи не можна. Так нові ринки ми не завоюємо», - наголосив Микола Азаров.

 

 

версія для друку