українська російська англійська
Переговори з керівництвом Лівану та Чорногорії підтвердили: українська економіка має високий потенціал, - Микола Азаров
14.12.2011 | 12:41
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час сьогоднішнього засідання Кабінету Міністрів поінформував про результати офіційних візитів до Лівану та Чорногорії, відзначивши, що «це були перші за всю історію двосторонніх відносин офіційні візити Глави Уряду України до цих країн».

Прем’єр-міністр також оцінив свої переговори з вищим керівництвом Лівану і Чорногорії «як дуже цікаві і продуктивні». «Вони підтвердили, що наші зусилля зі створення якомога більшого числа зон вільної торгівлі з різними країнами світу знаходять зустрічну підтримку партнерів. З іншого боку, все більше розкривається, який невикористаний потенціал є у нашої економіки, скільки можливостей ми ще не використали», - наголосив Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду повідомив, що під час візиту до Лівану досягнуто домовленості розпочати процес укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Ліваном. З Чорногорією така угода вже підписана, - відзначив Микола Азаров.

«Зацікавленість наших партнерів у торгівлі з Україною настільки велика, що, наприклад, я запросив до України голову Центрального банку Лівану для обговорення питання створення спеціального банку чи приходу до нас ліванського банку для обслуговування товарообігу, який вже сьогодні перевищив 1 мільярд доларів», - наголосив Прем’єр-міністр та звернувся до Національного банку України взяти участь у цій роботі.

Крім того, за його словами, найближчим часом будуть проведені українсько-ліванські та українсько-чорногорські бізнес-форуми і Дні культури.

 

версія для друку