українська російська англійська
Микола Азаров доручив МЗС внести пропозиції щодо спрощення візового режиму для ліванських бізнесменів, діячів культури і науки
14.12.2011 | 13:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів доручив Міністерству закордонних справ внести пропозиції щодо спрощення візового режиму для ліванських бізнесменів, діячів культури і науки під час поїздок в Україну. 

«На зустрічі з провідними лівійськими бізнесменами прозвучало прохання спростити візовий режим для поїздок в Україну і збільшити кількість прямих авіарейсів. Доручаю Міністерству закордонних справ внести пропозиції щодо спрощення і пришвидшення візових процедур для ліванських бізнесменів, діячів культури і науки», - повідомив Микола Азаров, інформуючи про результати своїх офіційних візитів до Лівану та Чорногорії.

Глава Уряду також повідомив, що за інформацією Державної адміністрації повітряного транспорту, вже з січня між Києвом і Бейрутом буде запроваджено три регулярних рейси на тиждень. «Треба подивитися, чи не варто організувати також сполучення з іншими крупними індустріальними центрами України», - додав Микола Азаров.

 

версія для друку