українська російська англійська
Микола Азаров доручив Мінагрополітики розпочати переговори з реалізації проекту щодо створення зернового терміналу в Тріполі
14.12.2011 | 13:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністру аграрної політики та продовольства розпочати переговорний процес щодо реалізації проекту зі створення потужного зернового терміналу в ліванському порту Тріполі.

«У практичну площину переходить проект створення потужного зернового терміналу в ліванському порту Тріполі. З Президентом і Прем’єр-міністром Лівану ми домовились, що їх бізнес сформує замовлення на обсяги поставок українського зерна мінімум на десять років. А Уряд гарантує такі поставки. Можливості надати такі гарантії є, завдяки тому що ми створили Державну зернову компанію, а Аграрний фонд заповнений достатньо, щоб і внутрішній ринок підтримувати, і експортну кон’юнктуру в будь-який момент збалансувати», - поінформував Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

При цьому Прем’єр-міністр підкреслив, що проект зі створення потужного зернового терміналу відкритий для всіх трейдерів.

 

версія для друку