українська російська англійська
Микола Азаров наголошує, що Україна має все необхідне для будівництва об'єктів енергетики за кордоном
14.12.2011 | 14:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів наголосив, що Україна має все необхідне для будівництва об’єктів енергетики за кордоном.

Інформуючи про результати своїх офіційних візитів до Лівану та Чорногорії, Микола Азаров наголосив, що обидві країни мають проблеми з енергозабезпеченням, про вирішення яких за допомогою України йшлося під час переговорів з керівництвом країн.

«Ліван серйозно потерпає від дефіциту енергетичних потужностей. Тому ми домовились також, що українські фахівці оцінять можливості будівництва гідроелектростанцій, сонячних і вітрових електростанцій різної потужності в Лівані та запропонують програму проектування, будівництва, устаткування і сервісного обслуговування об’єктів енергетики. Все необхідне для цього у нашій країні є», - підкреслив Микола Азаров та додав: «Така ж зацікавленість у будівництві електростанцій є в Чорногорії. Країна з досить значними гідроресурсами. Тому серйозно почала вивчати нашу пропозицію створити власну альтернативну енергетичну базу».

 

версія для друку