українська російська англійська
Анатолій Близнюк: В Україні треба створити інститут власника багатоповерхового будинку
14.12.2011 | 14:35
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

В Україні необхідно створити інститут ефективного власника багатоквартирного будинку, яким має бути об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк під час брифінгу, присвяченому проблемним питанням діяльності ОСББ.

«У нас існує інститут власників квартир у багатоповерхових будинках, але відсутній інститут власника будинку в цілому. Такий інститут ще треба створити. Поняття «балансоутримувач» не відповідає поняттю «власник», і має бути ліквідоване. ОСББ – ефективна форма самоорганізації населення, яка дозволяє професійно управляти багатоквартирним житловим будинком на основі міжнародного досвіду», – сказав Анатолій Близнюк.

За його словами, сьогодні держава повинна підтримувати ефективну форму управління будинком, бо тільки вона дозволить власникам здійснити капітальні ремонти та термомодернізацію будівлі, а також створити сприятливе середовище проживання.

«По суті, питання ефективного управління житловими будинками – головне питання життєзабезпечення населення», – наголосив керівник Мінрегіону.

 

версія для друку