українська російська англійська
ОСББ уже сьогодні - відзеркалення громадянського суспільства, впевнені у Мінрегіоні
14.12.2011 | 16:18
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків є реальним прикладом ефективності громадянського суспільства, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.

«ОСББ уже сьогодні являє собою соціальний кластер громадянського суспільства та його реальну опору. Об’єднання рівноправних громадян на основі усвідомлення своєї відповідальності, активної участі в організації свого спільного життєвого простору, реального вирішення спільних проблем – приклад того, яким це суспільство може бути», – сказав Анатолій Близнюк.

За його словами, ключові ознаки учасників ОСББ і членів громадянського суспільства спільні. Це – відповідальність, активність, здатність до самоорганізації та саморегуляція поведінки.

«Хочете побачити як виглядає громадянське суспільство, як воно виробляє рішення, чим живе, що його турбує і чого воно спроможне досягти? Відвідайте успішне ОСББ», – наголосив Анатолій Близнюк.

Як повідомлялося раніше, сьогодні в Україні діють 13 817 об’єднань. У 2011 році створено 1780 ОСББ.  Найвищий рівень створення у 2011 році об’єднань у Донецькій (308), Миколаївській (156), Львівській (126) областях. Низький рівень створення ОСББ спостерігається у м. Севастополь (10), Чернівецькій (12), Полтавській (17) та Кіровоградській (16) областях.

Нагадаємо, 25 листопада відбулася зустріч Прем’єр-міністра України з представниками ОСББ з різних регіонів країни, за результатами якої було вирішено провести спеціальне засідання Уряду, присвячене проблемним питанням створення та діяльності цих об’єднань.

 

 

версія для друку