українська російська англійська
Мінрегіон визначив чотири ключових завдання у галузі будівництва на 2012 рік
14.12.2011 | 16:28
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Суттєве поліпшення інвестиційного клімату в регіонах є метою чотирьох ключових завдань Мінрегіону у галузі будівництва, вважає Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк.  «У наступному році ми ставимо перед Мінрегіоном та регіонами усього чотири ключові завдання. Всі вони спрямовані на суттєве поліпшення інвестиційного клімату в регіонах.

По-перше, ліквідувати «довгобуди» – закінчити спорудження об'єктів, що будуються, і тільки потім починати нове будівництво.

По-друге, необхідне формування єдиної системи замовника будівництва.

Третє – необхідне створення бази будівельних норм, надійно інтегрованої в міжнародний простір технічного регулювання. З 2012 року кожен новий будинок повинен відповідати євростандартам – це аксіома! І по-четверте, не дивлячись на те, що ми перенесли на рік термін обов'язкової наявності містобудівної документації при будівництві, керівники на місцях повинні негайно забезпечити розробку та прийняття такої документації, а також скасувати рішення, які суперечать Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», – наголосив Анатолій Близнюк.

 

 

версія для друку