українська російська англійська
Перший віце-прем'єр-міністр назвав три основні індикатори якості економічного зростання
14.12.2011 | 18:23
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Впевненість Уряду в стабільності економічного зростання базується на трьох загальноприйнятих індикаторах, заявив Перший віце-прем‘єр-міністрМіністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на прес-конференції в Києві.

За його словами, перший індикатор  -  макроекономічна стабільність. «Ми на сьогодні маємо стабільну національну валюту, забезпечену достатніми валютними резервами. Зростання цін за січень – листопад становило лише 4,4%», -  заявив Андрій Клюєв.

Другим важливим індикатором стабілізації економіки і довіри до влади він назвав зростання депозитів фізичних осіб у банківській системі (за січень-листопад – на 11,2%). Така довіра сприяє збільшенню ресурсу для відновлення кредитування економіки, сказав він.

За словами Першого віце-прем‘єр-міністра, суттєвий приріст іноземних інвестиційще один важливий індикатор економічної стабільності.

Приріст сукупного обсягу прямих іноземних інвестицій в економіку країни за 9 місяців становив 3,7 млрд. дол. США, а загальний їх обсяг перевищив 48 млрд. дол., повідомив Андрій Клюєв.

 

версія для друку