українська російська англійська
Андрій Клюєв: Уряд України співпрацює з міжнародними рейтинговими агенціями щодо створення сприятливого бізнес клімату
14.12.2011 | 19:17
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Уряд України плідно співпрацює  з міжнародними рейтинговими агенціями в напрямку створення сприятливого клімату для розвитку бізнесу у нашій країні.

Про це заявив в середу Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на прес-конференції в Києві.

«Ми дуже цінуємо їхні поради,  опрацьовуємо рекомендації і намагаємося відповідним чином скорегувати чинне законодавство. Адже це - інвестиції, робочі місця, соціальне забезпечення. Думаю до березня-квітня остаточно завершимо цю роботу», - сказав Андрій Клюєв.

Він заявив, що в Україні у порівнянні з минулими роками зберігається тенденція до покращення бізнес-клімату. Про це він сказав відповідаючи на питання щодо місця України у рейтингу Doing Business.

Як пояснив Андрій Клюєв, автори  цього рейтингу  проводять відповідні дослідження до червня і виходячи з результатів досліджень приймають рішення щодо місця в рейтингу тієї чи іншої країни. Однак цього року, за словами Першого віце-прем‘єр-міністра, ряд законодавчих рішень держави щодо створення сприятливого бізнес-середовища в Україні почали діяти після червня, тому ця робота не стала об’єктом дослідження рейтингових агенцій та не була врахована в цьогорічному рейтингу.

Він висловив впевненість, що наступного року зусилля України будуть враховані у відповідних міжнародних рейтингах.

 

версія для друку