українська російська англійська
Микола Азаров відкрив нові високотехнологічні лінії з виготовлення упаковки з гофрокартону на Обухівському картонно-паперовому комбінаті
15.12.2011 | 10:06
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров в Обухові Київської області взяв участь в урочистому відкритті нових ліній з виготовлення упаковки з гофрокартону на ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат».

Глава Уряду поспілкувався з трудовим колективом комбінату. Зокрема, він запитав у працівників, яка у них заробітна плата і отримав відповідь, що зарплата робочих професій складає 4 тис. грн. в місяць, а начальник зміни отримує 7 тис. грн. «У вас практично європейський рівень зарплати», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Крім того, керівництво комбінату зазначило, що на будівництво нових ліній з виготовлення упаковки з гофрокартону було виділено 45 млн. євро, з яких 30% власні кошти, а 70% - кредитні ресурси, термін окупності виробництва становить 7 років.

Комбінат переробляє приблизно 300 тис. тонн вторинної сировини в рік. Виробництво досить енергоємне, а тому комбінат має намір повністю перейти на власне енерго- і теплозабезпечення. Це дозволить економити близько 20 млн. грн. в місяць.

Технологічні лінії, які сьогодні запущені, є найновішою лінією виробника і є першою високотехнологічною лінією в країнах Європи.

На підприємстві працює понад 2 тис. працівників. За 9 міс. поточного року комбінат заплатив податків 250 млн. грн., що на 30% більше ніж минулого року.

Продукція ПАТ «КТПК» займає понад 30% картонно-паперового ринку України.

 

 

версія для друку