українська російська англійська
Микола Азаров впевнений у сталому розвитку економіки при ціні на газ близько 400 доларів
15.12.2011 | 11:11
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров впевнений у сталому розвитку економіки України при ціні на газ близько 400 дол. за тис. кубометрів. Про це він заявив на брифінгу після відкриття дошкільного навчального закладу № 197 у Солом’янському районі Києва.

«Ми зараз достатньо стабільні, і у нас тверда позиція у наших переговорах з Росією. Тому я сказав, якщо буде ціна 416 доларів – ну що ж, платитимемо», - зазначив Микола Азаров. При цьому він нагадав, що керівництво України півтора роки веде переговори з Російською Федерацією про перегляд кабальних газових контрактів 2009 року. І Микола Азаров впевнений, що рано чи пізно контракти переглянуть, а Україна отримає прийнятну та справедливу ціну на газ.

«Нам неодноразово передрікали: що у нас валюта обвалиться, що нам нічим буде платити зарплати і що наша економіка не витримає високої ціни на газ. Але ми в цьому році платимо 440 доларів за тисячу кубометрів з урахування харківської знижки. Ми витримали, і закінчуємо рік приросту ВВП 5,3% - це один з найвищих показників в Європі, у Росії ріст ВВП менший, у Польщі – менший», - підсумував Микола Азаров.

 

версія для друку