українська російська англійська
Міністр юстиції України візьме участь у засіданні Моніторингового комітету ПАРЄ
15.12.2011 | 13:56
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністр юстиції України Олександр Лавринович візьме участь у засіданні Комітету ПАРЄ з питань моніторингу, яке відбудеться у Парижі (Франція) 15 грудня 2011 року.

Передбачається, що у ході візиту українського Міністра на засіданні Моніторингового комітету ПАРЄ порушуватимуться питання реформи кримінального судочинства, яка наразі триває в Україні та ініційована Президентом України. Як відомо, реформування системи кримінальної юстиції та прокуратури залишається єдиним невиконаним зобов‘язанням України, взятим у 1995 році при вступі нашої країни до Ради Європи. Проект нового кримінально-процесуального кодексу знаходився на експертизі в Раді Європі та на початку грудня висновки європейських експертів були передані в Україну.

Крім того, планується, що у ході візиту Міністра юстиції України до Парижу обговорюватимуться питання, пов‘язані з антикорупційною тематикою, зокрема, реалізацією в державі законодавчих актів у цій сфері.

Планується також низка зустрічей українського Міністра з високопосадовцями ПАРЄ та Французької Республіки. Зокрема, з головою Моніторингового комітету та доповідачами по Україні, з Президентом Конституційної Ради Франції Жаном-Луі Дебре та віце-президентом Державної Ради Франції Жаном-Марком Сове. Запланована зустріч із заступником Генерального секретаря Ричардом Бучером, керівником Робочої групи з хабарництва Марком Пієс та керівником антикорупційного структурного підрозділу Патріком Мулетте.

Передбачається, що у ході візиту до Парижу український Міністр проведе також низку зустрічей з питань міжнародно-правового співробітництва з представниками органів юстиції Франції.

 

версія для друку