українська російська англійська
Укрзалізниця посилить заходи безпеки під час Євро-2012
15.12.2011 | 15:23
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту України

З метою організації належного захисту об’єктів від можливих терористичних посягань залізниці України посилюють заходи безпеки в рамках підготовки до проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу Євро–2012. Залізничники модернізують існуючі та впроваджують нові сучасні технічні засоби для підвищення рівня охорони об’єктів національної транспортної системи. Зокрема, для підвищення захищеності транспортної інфраструктури від терористичних актів або інших протиправних дій на основних вокзалах України встановлено системи відеонагляду. У червні поточного року було прийнято рішення про встановлення додаткових 50 відеокамер на столичному вокзалі «Київ-Пасажирський». Таким чином, безпеку та правопорядок на «Київ-Пасажирському» контролюватимуть більше 200 камер відеоспостереження.

Системами відеонагляду обладнується і рухомий склад залізниць. Встановлення відеокамер на вокзалах та поїздах приміського і дальнього сполучення надалі триватиме.

Також до початку курсування міжрегіональних швидкісних поїздів компанії HYUNDAI організуються посилені заходи їх охорони в пунктах  відстою на Південно-Західній, Південній, Донецькій та Львівській залізницях.

До початку Євро-2012 проводяться командно-штабні навчання з антитерористичної тематики підрозділів Укрзалізниці на основних потенційно уразливих об’єктах залізничного транспорту за планами Антитерористичного центру при СБУ. Такі навчання пройшли 27 жовтня поточного року на базі залізничної станції «Щорс» Південно-Західна залізниці.  У навчання взяли участь працівники Управління воєнізованої охорони Укрзалізниці, залучено органи управління, структурні підрозділи та матеріально-технічні засоби Південно-Західної залізниці.

Загалом планом заходів по запобіганню можливим терористичним актам та іншим протиправним діям на період підготовки та під час проведення фінальної частини Євро-2012 Укрзалізниці передбачено: забезпечення стабільної роботи систем відео спостереження на вокзалах міст де будуть проходити матчі Євро-2012; встановлення посиленого режиму охорони об’єктів, що забезпечують діяльність залізничного транспорту; організація постійного інформування пасажирів на вокзалах та в ЗМІ про недопущення втручань в діяльність залізничного транспорту та можливі наслідки.

 

версія для друку