українська російська англійська
Україна та Білорусь активізують торгово-економічне співробітництво
15.12.2011 | 17:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Білорусь досягли домовленості збільшити обсяги товарообороту уже з наступного року. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова та Першого заступника Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка.

У ході зустрічі сторони обговорили стан двосторонніх відносин та перспективи торгово-економічного співробітництва. Зокрема, Микола Азаров підтримав рішення, яке прийнято на засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, про збільшення товарообороту між Україною та Білоруссю з 6 до 8 млрд. дол., про що доповів Володимир Семашко. «Для нас це принципове питання», - зазначив Микола Азаров. 

Крім того, співбесідники обговорили питання співробітництва двох країн у рамках Митного союзу та Світової організації торгівлі, а також можливості співпраці у форматі інтеграційних об’єднань.

При цьому Микола Азаров висловив готовність підтримки Білорусі з боку України на міжнародній арені. «Ми де можемо, вас обов’язково підтримаємо», - запевнив Глава українського Уряду. 

 

версія для друку