українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Ми повинні запобігати дитячій безпритульності, а не боротися з її наслідками
15.12.2011 | 17:51
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Ефективна робота із захисту прав дітей та організації дитячого оздоровлення і відпочинку неможлива без розробки відповідних стратегій. Про це заявив 15 грудня Віце-прем’єр-міністр УкраїниМіністр соціальної політики Сергій Тігіпко під час Всеукраїнської наради з питань оздоровлення та відпочинку дітей, а також захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Урядовець наголосив, що захист прав дитини має починатися з роботи соціальних працівників з проблемними  сім’ями. «Нам потрібно боротися не з наслідками у вигляді дитячої безпритульності та злочинності, а з причинами, які призводять до вилучення дитини з сім’ї. Тому соціальні працівники у тісній координації з органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями мають працювати з кожною проблемною родиною», – наголосив Сергій Тігіпко.

Віце-прем’єр також звернув увагу на важливість поступового переходу від інтернатної системи до сімейних форм виховання. На думку урядовця,  насамперед держава повинна враховувати інтереси дитини та потреби родини.

Коментуючи підсумки організації дитячого оздоровлення та відпочинку у 2011 році, Віце-прем’єр наголосив на необхідності розробки чітких стандартів надання соціальних послуг дітям. 

«Ми повинні розуміти, які послуги і якої саме якості мають отримувати діти під час оздоровлення та відпочинку за бюджетні кошти», - зазначив Сергій Тігіпко.

 

версія для друку