українська російська англійська
Андрій Клюєв: Україна і Білорусь активізують міжрегіональне співробітництво
15.12.2011 | 18:23
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Україна та Білорусь домовились підписати міжурядову угоду щодо регіонального і прикордонного співробітництва. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв після завершення ХХ засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, яке проходило сьогодні в Києві

За словами Андрія Клюєва, створення необхідної правової бази дасть новий імпульс такій співпраці. На його думку, міжрегіональне та прикордонне співробітництво є додатковим резервом для збільшення товарообігу між двома країнами. 

За словами учасників засідання, сьогодні більше 60% всього товарообороту між Україною і Республікою Білорусь припадає лише на п’ять регіонів – місто Київ, Київську, Львівську, Донецьку та Дніпропетровську області, а значить необхідно залучати до роботи й інші регіони.

Сторони також погодили Положення про організацію виїзної ярмаркової торгівлі в прикордонних регіонах України і Республіки Білорусь товарами національного виробництва.

 

 

версія для друку