українська російська англійська
Володимир Козак: Реформа залізничного транспорту - це можливість залучити інвестиції і підняти соціальні стандарти галузі
16.12.2011 | 10:50
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Під час VI з’їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників України, який відбувся у Києві 15 грудня, генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак зазначив, що реформа залізничного транспорту - це єдина можливість суттєво покращити медичне обслуговування працівників і підвищити заробітну плату. За його словами, про це свідчить досвід країн, у яких  вже відбулося реформування і тих, які ідуть цим шляхом.

„РЖД майже за 12 років реформування вдалося більш, ніж удвічі підвищити заробітну плату залізничникам, а медицина вийшла на рівень рентабельності. Покращення медичного обслуговування і підвищення зарплати принаймні удвічі є і нашим основним завданням”, -  зауважив Володимир Козак.

Генеральний директор назвав недостатнім існуючий нині середній рівень заробітної плати залізничників України 3600 грн при складних умовах роботи. Перспективи ж збільшення посадових окладів та премій очільник галузі вбачає лише в реформуванні галузі. «Звичайно, я не задоволений, мінімум вдвічі потрібно підвищувати заробітну плату. І ми разом мусимо віднайти механізми і інструменти такого підвищення», - заявив генеральний директор УЗ.

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов зазначив, за рівнем середньомісячного заробітку залізнична галузь сьогодні знаходиться на 10 місці серед інших галузей економіки України. Серед позитивних зрушень він назвав щоквартальне збільшення зарплат залізничників, починаючи з квітня 2011 року, яке загалом становить 17,4%.

 

версія для друку