українська російська англійська
Микола Азаров поспілкувався з користувачами Фейсбука
16.12.2011 | 16:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні поспілкувався з користувачами соціальної мережі Фейсбук. Глава Уряду відповів на поставлені запитання, а також дав ряд доручень щодо вирішення проблемних питань, поставлених користувачами мережі.

Зокрема, Микола Азаров відзначив необхідність продовжувати роботу з вирішення проблеми безпритульних тварин та припинення випадків жорстокого поводження з тваринами. Як зазначив Глава Уряду, кримінальні справи, порушені за фактом жорстокого поводження з тваринами, повинні бути доведені до кінця. «Я попрошу, щоб розслідування продовжувалося об'єктивно. А Секретаріат Кабінету Міністрів візьме цю справу на контроль. Так що будемо разом боротися з цією проблемою», - підкреслив Микола Азаров.

Крім того, Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд продовжує переговори з Російською Федерацією щодо здешевлення для України ціни на газ. Він зауважив, що існуюча ціна для нашої держави занадто висока: «Вона виражається не тільки в прямих перерахунках великих сум до Росії, але й в унеможливленні використання цих коштів на соціальні витрати, модернізацію країни», - підкреслив Микола Азаров. Але, за його словами, найбільша ціна - це нарощування державного боргу. «Тому ми поставили перед собою завдання: вийти на бездефіцитний бюджет і поступово скорочувати наші борги, через кілька років прийти до того співвідношення, яке ми мали в 2007 р. Цей шлях відкриє нам і нашим компаніям доступ на ринок капіталу, прискорить модернізацію країни. Ось на це ми готові піти!», - заявив Микола Азаров.

Глава Уряду підкреслив, що спілкування у Фейсбуці у його роботі відіграє велику роль, адже таким чином можна не тільки дізнатися настрої в суспільстві, але й напряму отримати фахові пропозиції: «Безумовно, мета мого спілкування в Фейсбуці - це не тільки зворотний зв'язок з нашими людьми, а й отримувати хороші пропозиції, в тому числі і кадрові».

 

версія для друку