українська російська англійська
Микола Азаров переконаний, що саміт Україна-ЄС буде успішним
19.12.2011 | 13:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем`єр-міністр України Микола Азаров впевнений, що саміт Україна-ЄС, який проходить сьогодні в Києві, буде успішним, а за його результатами сторони підпишуть угоду про асоціацію. Про це Глава українського Уряду заявив на спільному брифінгу з Прем’єр-міністром Чехії Петром Нечасом.

«Сьогодні в Києві відбувається дуже важливий саміт Україна-ЄС. Я думаю, що саміт буде успішним, і на ньому буде оголошено про завершення переговорів, пов`язаних з угодою про створення всеохоплюючої зони вільної торгівлі та угодою про політичну асоціацію», - заявив Микола Азаров.

Як зазначив Прем’єр-міністр України, переговори з ЄС відбувалися досить важко та непросто. За його словами, було проведено майже двадцять раундів переговорів.

Микола Азаров зазначив, що під час цих переговорів Україна завжди прагнула знайти компроміс і взаємоприйнятні рішення з Європейським Союзом: «І це означало, що наш курс на європейську інтеграцію є стратегічним для нас курсом і не підпадає під жодні кон`юнктурні впливи». Водночас Глава Уряду додав, що ті компроміси, які були досягнуті під час проведення переговорів, є стратегічно важливими як для Європейського Союзу, так і для України.

 

версія для друку