українська російська англійська
Україна прийматиме Євробаскет-2015
19.12.2011 | 15:06
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

18 грудня 2011 року в Мюнхені (Німеччина) відбулося голосування за надання права проведення чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році.

Країною-господарем чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році було визначено Україну.

Напередодні Франція, Німеччина, Італія та Хорватія відкликали свою спільну заявку на участь у конкурсі на право проведення чемпіонату.

Матчі турніру відбудуться в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Києві.

Делегацію від України на голосуванні щодо визначення господаря Євробаскету-2015 представляли Віце-прем’єр-міністр України -  Міністр інфраструктури Борис Колесніков, Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, президент НОК України Сергій Бубка, президент ФБУ Олександр Волков, директор турніру UEFA Euro 2012 в Україні Маркіян Лубківський, головний тренер збірної України Майк Фрателло та ін.

Як зазначив Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, проведенню турніру передуватиме велика і відповідальна робота. "Україна на той час вже матиме досвід проведення престижних змагань такого рівня – це Євро-2012 року з футболу, тому ці напрацювання стануть корисними для проведення чемпіонату Європи з баскетболу в 2015 році. І ми сподіваємося, що проведення цих престижних змагань позитивно впливатимуть на розвиток баскетболу та взагалі ігрових видів спорту в країні", - сказав Глава спортивного відомства.

версія для друку